Reperis Kaizers izdod dziesmu par aktuālo apkures tēmu

Raksta attēls - Reperis Kaizers izdod dziesmu par aktuālo apkures tēmu Publicitātes foto

13.03.2023

Mūzikas producents un reperis Kaizers izdod singlu “Piggy bank”, kas ir pilnībā paša producēts, ierakstīts un miksēts.

Singls ieturēts Latvijas hiphopā līdz šim ne tik populārajā drill apakšžanrā. Liriski Kaizers apskata ieilgušās apkures sezonas tēmu.

“Piedziedājums nenopietnā manierē stāsta par to, ka, iespējams, lai izvilktu šo sezonu, daudziem nāksies sasist savas cūciņas (tērēt iekrājumus). Panta daļā nedaudz lielos, ka algas dienā varu atļauties turēt logus vaļā. Dziesmā, protams, ir pārspīlējumi, bet kas zina, kas mūs vēl sagaida,” par jauno dziesmu stāsta Kaizers.

kā 15 gadu pieredzi mūzikas producēšanā un studijas ierakstu apstrādē. 2022. gada janvārī uzsāka producēt drill bītus (mūzikas pavadījumus) un izveidoja Youtube kanālu “Drill Street Beats”, gadu noslēdza ar paša producēta singla “Kačā (LV Drill)” izdošanu.

“Esmu eksperimentējis ar dažādiem skanējumiem. Jāsaka, ka pēdējā laikā mani nekas tā nekačā kā drills,” atklāj producents.

Kaizers hiphopā darbojas kopš 2005.gada, bītmeikeru rindās zināms ar pseidonīmu KZR Beats. Kā reperis piedalījies projektos “Savs ir Savs” un “Satin pasauli”. Apvienības “Kreisais Krasts” biedrs kopš 2017. gada. Sadarbojies ar tādiem reperiem kā Ozols, ansis, Arturs Skutelis, Edavārdi, Reiks u.c. 2022.gadā izdevis savu debijas solo albumu “Uz līnijas”, kura ierakstu un pēcapstrādi veicis pats.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!