Rīgā notiks pirmais Enkurfests

Raksta attēls - Rīgā notiks pirmais Enkurfests Fott: Reinis Melioranskis

07.07.2020

Sestdien, 11. jūlijā Rīgā notiks pirmais Enkurfests, kurā piedalīsies PND, Doni Tondo, Galaxy Bosons un citi, būs iespēja baudīt dažādus Street food labumus un izdzīvot festivāla atmosfēru pašā pilsētas sirdī, Matīsa ielā 8.

Pirmā Enjkurfest muzikālā programma ietvers spēcīgas un dinamiskas performances. Festivālā uzstāsies leģendārā pankroka grupa PND, instrumentālā roka trio "Doni Tondo", kosmiskās mūzikas pārstāvji "Galaxy Bosons", rokkamerorķestris "Sonntags Legion", iespējams, neordinārākā latviešu mūziķe Katrīna Gupalo un - vakara kulminācijā - "Noslēpumainais Akts", kurš neliks vilties it ne vienam festivāla apmeklētājam, it īpaši - dāmām. Par festivāla kūsājošo enerģiju rūpēsies pats DJ Toms Grēviņš.

 ""Ziemeļu Enkura” regulārie apmeklētāji jau zina, ka rīkojam koncertus, stāstu vakarus, filmu vakarus un citus pasākumus. Pēc vairāku mēnešu pauzes šis ir pirmais "Ziemeļu Enkura" pasākums šajā vasaras sezonā, tāpēc mērķis ir uzrīkot ko īpašu “Enkura” pagalmā. Pilsētas festivāli jeb “mini festivāli” ir lielisks veids, kā pavadīt skaistu pēcpusdienu un vakaru, baudot mūziku kopā ar draugiem un netērējot daudz laika vai naudas ceļojot ārpus pilsētas." - tā viens no brūvkroga īpašniekiem, aldaris Dāvis Linde.

Brūvkrogs “Ziemeļu Enkurs” ir noenkurojies Rīgas centrā, Matīsa ielā 8. Durvis apmeklētājiem brūzis vēra 2018. gada februārī. Kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. “Ziemeļu Enkurs” ir viena no trīs alus darītavām Rīgas “Alus kvartāla” saimē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!