Rīgā uzstāsies hita "Stolen Dance" autori "Milky Chance"

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies hita "Stolen Dance" autori "Milky Chance" Publicitātes foto

13.09.2017 / Parmuziku.lv

Biļetes uz koncertu būs pieejamas no piektdienas, 15. septembra.

Dzīvespriecīgas melodijas ar nedaudz rezignētu intonāciju, mūsdienīga folkmūzika ar regeja elementiem un izteiktiem elektroniskiem bītiem raksturo vācu nu-folk apvienību "Milky Chance", kas 14. februārī uzstāsies Rīgā, koncertzālē "Palladium". Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas singlu "Stolen Dance", "Milky Chance" šogad laiduši klajā jaunu albumu "Blossom" ar daudz nobriedušāku skanējumu, kas gan nav licis pazaudēt mūziķu radošo rokrakstu.

Šobrīd šķiet gandrīz vai neticami, ka "Milky Chance" debijas hits "Stolen Dance" un tam sekojošais albums "Sadnecessary" tika ierakstīts pavisam vienkāršā, mājās izveidotā ierakstu studijā, un pirmie grupas fani uzradās, pateicoties mūziķu "YouTube" kontam. Taču pavisam drīz folktronikas projekts kļuva populārs vispirms dzimtajā Vācijā, pēc tam citviet Eiropā un guva nozīmīgu masu mediju ievērību, pateicoties vokālista Klemensa Rēbeina (Clemens Rehbein) nazālā vokāla lieliskajam apvienojumam ar viņa kolēģa Filipa Dauša (Philipp Dausch) radītajiem vienkāršajiem, viegli izdejojamiem ritmiem. Tālāk sekoja vispasaules turneja, atzinība ne tikai Eiropā, bet arī otrpus okeānam, kā arī simtiem miljonu "YouTube" skatījumu.

Ja sākotnēji "Milky Chance" bija divu labu draugu projekts, tad uz otrā albuma "Blossom" ierakstīšanas laiku viņiem pievienojās arī ģitārists Antonio Gregers (Antonio Greger), piešķirot grupas skanējumam jaunu dinamiku un vitālāku skanējumu. Albums "Blossom" pilnībā atspoguļo mežonīgo enerģijas lādiņu, kas jūtams apvienības koncertos – lai arī melodijas ir liriskas, vienkāršas, reizēm pat maigas un sentimentālas, tajā pašā laikā ritma sekcija un elektronikas elementi padara tās par īstu ballīšu mūziku. Ikviens "Milky Chance" koncerts ir absolūta atdeve no mūziķu puses un neviltota sajūsma skatītāju zālē. Par to varēja pārliecināties arī festivāla Summersound apmeklētāji 2016. gada vasarā – pēc festivāla tika atzīts, ka "Milky Chance" bijusi izcili jaudīga uzstāšanās.

Jaunā albuma "Blossom" noskaņu vislabāk raksturo tā pirmais singls "Cocoon", kura oficiālajā videoklipā skatītājs no Latvijas pamanīs gan atpazīstamas vietas, gan zināmas sejas. Klips filmēts Rīgā, tā režisors ir latvietis Dāvis Sīlis, un video filmēšanā piedalījušies vairāki latviešu aktieri – Elīna Vaska, Ivars Puga, Anete Saulīte, Kaspars Zāle un citi. Kopš ievietošanas "YouTube", video ir jau vairāk nekā 15 miljoni skatījumu.

Biļetes uz "Milky Chance" koncertu koncertzālē "Palladium" pārdošanā nonāks piektdien, 15. septembrī un pirmo biļešu cena būs 25 eiro. Biļetes varēs iegādāties "Biļešu Serviss" kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!