Rodions Gordins un Normunds Rutulis piedāvā vasarīgu hitu “Mīlēt”

Raksta attēls - Rodions Gordins un Normunds Rutulis piedāvā vasarīgu hitu “Mīlēt” Publicitātes foto

31.07.2020

Rīgas didžejs un mūzikas producents Rodions Gordins piedāvā jaunu un vasarīgu dziesmu, ko ierakstījis kopā ar latviešu mūzikas leģēndu Normundu Rutuli. Dziesma “Mīlēt” ir pozitīvs un enerģisks skaņdarbs, kas perfekti iekļausies jebkurā vasaras pleilistē vai ballītē.

Rodions Gordins jau agrāk daudz sadarbojies ar vairākiem Latvijā pazistamiem māksliniekiem, tostarp ar grupas Otra Puse solistu Normundu Pauniņu, dziedātājām Antru Stafecku, Dināru Rudāni un citiem.

Šodien tiek publicēts arī dziesmas “Mīlēt” video, kurā filmējies gan Normunds Rutulis, gan Rodions Gordins. Dziesmas teksta autors ir Guntars Račs.

“Filmējot klipu mūsu galvenais mērķis bija nodod skatītājiem un klausītājiem vasarīgo sajūtu un pozitīvismu, ko izstaro Normunds.  Mēs vēlamies, lai to noklausoties uzlabotos noskaņojums”, - tā Gordins.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!