Rokgrupa "Inqognito” nodod klausītājiem savu otro dziesmu

Raksta attēls - Rokgrupa "Inqognito” nodod klausītājiem  savu otro dziesmu Publicitātes foto

04.04.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu roka grupa "Inqognito” ieskandina pavasari ar dziesmu "Vēja aerodroms”.

Pretēji ierastajam viedoklim, ka pavasaris iestājies tad, kad žilbina saule, smaržo ziedi un dzirdami putnu traļļi, „Inqognito” pavasaris iestājas brīdī, kad jūtams pamatīgs vējš matos un ielas atkal pieskandina motoru rūkoņa, aiz sevis atstādama svilušu riepu un benzīna smaržu, spriež grupas pārstāvji.

Dziesmas autors Māris Purnis ir pārliecināts, ka dziesmā „Vēja aerodroms” saikni ar sevi atradīs ikviens „benzīngalva”, brīvības un adrenalīna kārotājs.

Pašlaik grupa mērķtiecīgi strādā pie sava debijas albuma, kā arī pirmā videoklipa, taču paralēli noris gatavošanās koncertiem – sīkāka informācija par vietām, kur „Inqognito” būs iespējams redzēt un dzirdēt „dzīvajā”, drīzumā tiks publicēta sociālajos tīklos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!