Rokgrupa "Karma" atgriežas! Noklausies jauno dziesmu

Raksta attēls - Rokgrupa "Karma" atgriežas! Noklausies jauno dziesmu Foto: Herberts Verpakovskis

01.06.2017 / Parmuziku.lv

Pēc 7 gadu pauzes rokgrupa "Karma" ir atpakaļ ar pavisam jaunu singlu un video "Melns - Velns". Grupa uzsākusi darbu pie albuma ieraksta un vasarā sola koncertēt Latvijā.

Pašmāju apvienība Karma , formējās 2009 gada vasarā ar 4 jauniešu satāvu : Rinalds Maksimovs ( bungas ) (Denmark - Copenhagen ), Pauls Arnicāns ( ritma / solo ģitāra ) ( Latvia - Riga )  un dvīņu brāļi, Gvido ( solo / ritma ģitāra ) un Gatis ( vokāls ) ( Jersey - C.I. ).

Izcīnot 1 vietu Rock and Rigas vadītajā šovā ( Garāžas dueļi ) īsi pēc uzvaras grupa pašķīrās. Pēc 7 gadu pauzes , ar sakrātām dzīves un mūzikas pieredzēm - apvienība KARMA ir atpakaļ - ar oriģinālo sastāvu un jaunu bass ģitāru  Egilu Leimani.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!