Rudenī jaunus ierakstus izdos The Sound Poets, Satellites LV un Alise Joste

Raksta attēls - Rudenī jaunus ierakstus izdos The Sound Poets, Satellites LV un Alise Joste

20.08.2015 / Antra Bērtule

Satellites LV izdos jaunu EP Mūsu ego uguņo, Alise Joste un The Sound Poets - jaunus albumus.

Satellites LV plāno izdot EP ar nosaukumu Mūsu ego uguņo, kas ir ierakstīts jau 2013. gadā, tomēr tikai tagad samiksēts kopā. Kā Parmuziku.lv pastāstīja grupas solists Jānis Žilde, visas dziesmas ir ierakstītas Lomika (Ģirta Laumaņa) studijā Hodilla, Valmierā.

Dziesmā Mūsu ego uguņo kā viesmākslinieks piedalīsies arī Rīgas Bigbenda vadītājs, saksofonists Kārlis Vanags.


Albums būs pieejams 2015. gada rudenī, taču paziņojums par konkrētu izdošanas datumu vēl sekos.

 

Latviešu dziesminiece Alise Joste, kura debijas ierakstu ar lieliskiem panākumiem izdeva 2011. gadā, šoruden klausītāju rīcībā nodos jauno plati. Pašlaik norit sarunas ar izdevējiem I Love You records par izdošanas datumu.

Jaunajā ierakstā klāt ir nākušas klavieres, kas, manuprāt, to padara interesantāku, drošāku un atvērtāku, kā iepriekšējo albumu," par ierakstu stāsta Joste.


 


The Sound Poets pēc rībinošiem un eiforiskiem brīvdabas koncertiem ir noskaņojušies uz jaunu rudens ierakstu, to plānots izdot jau septembrī. Ziņa par precīzu datumu sekos.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!