Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Igo un Atis Auzāns ieraksta kopīgu dziesmu

Raksta attēls - Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Igo un Atis Auzāns ieraksta kopīgu dziesmu Publicitātes foto

29.10.2015 / Parmuziku.lv

Tuvojoties Latvijas valsts 97. dzimšanas dienai, četri populāri Latvijas mūziķi - Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Igo un Atis Auzāns klausītājiem dāvina dziesmu No četriem novadiem austs. Paši mūziķi ar lielu iedvesmu piedalījās ierakstā un dziesmā pauž neviltotu mīlestību katrs savam dzimtajam novadam

Dziesma ir tituldziesma jaunai un unikālai koncertprogramma No četriem novadiem austs, kas skanējumu dažādās Latvijas pilsētās uzsāks novembrī, un kuras idejas autors un muzikālais producents ir mūziķis un komponists Atis Auzāns.

Koncertu moto ir Ar lepnumu par Latviju!, jo pirmo reizi Latvijā notiekošas koncerttūres apskaņošanai pilnībā tiks izmantots tikai Latvijā ražots aprīkojums - mikrofoni, bungas un akustiskās sistēmas! Aprīkojums, kas ne tikai izceļas ar lielisku kvalitāti, bet ir arī guvis nedalītu atzinību tālu ārpus Latvijas robežām.

Koncertos dzirdamām dziesmām īpašu skanējumu piešķīris viens no talantīgākajiem Latvijas aranžētājiem Artūrs Palkevičs, kurš kopā ar pavadošo grupu piedalīsies koncertos. Izdziedot skaistākās novadiem veltītās dziesmas, Kurzemes novadu pārstāvēs Igo, Zemgali - Samanta Tīna, Vidzemi - Ginta Krievkalna un Latgali - Atis Auzāns. 

"Tieši Latvijā ir radīti izcili tehnoloģiju sasniegumi mūzikas jomā," stāsta Atis Auzāns. "Un mēs, mūziķi, šajos koncertos tos parādīsim. Un vēlamies, lai arī klausītāji sajustu prieku par mūsu zemē radīto, jo mums patiesi ir ar ko lepoties!"

Mūzikas tehnoloģijas koncertos pārstāves uzņēmumi – JZ Microphones, Aija audio un BRO Creation.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!