Sandis Kiops un "Singapūras Satīns" metas boksa ringā! Kurš kuru?

Raksta attēls - Sandis Kiops un "Singapūras Satīns" metas boksa ringā! Kurš kuru? Publicitātes foto

20.09.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas pirmā repa supergrupa Singapūras Satīns nupat izlaiduši jaunu videoklipu sava debijas albuma “Iespēja Viena” dziesmai “Bajo La Piedra”, kurā dalību ņem arī skandalozais mūziķis Sandis Kiops.

Mēs allaž domājam jaunus veidus, kā pārsteigt fanus un šis nav izņēmums. Pati dziesma ir iekļauta mūsu debijas albumā un videoklipā vēlējāmies apspēlēt globālās un sociālas problēmas, kas šajā gadījumā vairāk skar cilvēkus pāri okeānam. Mēs klipu īpaši nekomentēsim, jo domājam, ka katrs tajā saskatīs kaut ko citu. Autors ir miris, dzīvo tikai interpretācija. Mēs ceram, ka ar šo darbu uzrunāsim sabiedrību, lai liktu tai apsēsties un padomāt - kas vispār notiek?!

par klipu stāsta grupas pārstāvji.

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie tādiem grupas videoklipiem kā “Lemberghini”, "Pūpolsvētdiena", "Kadiljakā, "Ziemā" un citiem.

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu “Iespēja Viena”, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!