Varbūt trāpiji kadrā? Singapūras Satīns pārsteidz ar “Nokio drift” koncertvideo

Raksta attēls - Varbūt trāpiji kadrā? Singapūras Satīns pārsteidz ar “Nokio drift” koncertvideo Publicitātes foto

06.07.2016 / Parmuziku.lv

Pēc aizvadīta koncerta klubā Coyote Fly, grupējums Singapūras Satīns pārsteidzis fanus, negaidīti izdodot videoklipu dziesmai “Nokio drift”, kuras muzikālo pavadījumu veidojis grupējuma biedrs DJ DŽONS GUCCI.

“Sākumā mēs vienkārši vēlējāmies video atskatu no koncerta, taču rezultātā iespiedās teju pilna dziesma, ka izlēmām to noformēt kā videoklipu. Šis bija neplānots, taču, manuprāt, pareizs solis mūsu vizuālajai attīstībai. Ko nozīmē “Nokio drift”? Tas ir tad, kad viss izslīd no rociņas. Kad izej ārā uz diviem aliņiem, bet attopies pēc divām dienām,” stāsta grupas menedžeris Olafs.

Video veidoja Elvis Lācis un Rainers Pavārs.

Singapūras Satīns uzstāsies arī festivālā “Positivus” uz Palladium skatuves, piektdienā plkst. 18.30.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!