Kristaps Bedrītis /// KRIS izdod jaunu dziesmu un aicina uz Positivus festivāla atklāšanu

Raksta attēls - Kristaps Bedrītis /// KRIS izdod jaunu dziesmu un aicina uz Positivus festivāla atklāšanu Foto: Alvils Bijons

20.06.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis Kristaps Bedrītis / KRIS ar grupu piedāvā jaunu video dziesmai Restless, kas ierakstīta Rīgas radošajā telpā Darbnīca. Grupa šogad atklās Positivus festivālu un I Love You skatuvi piektdien, 15. jūlijā, plkst. 13:45.

Dziesma Restless ir stāsts par cilvēku un dabu, to abu mijiedarbību, nerimstošo kustību un mainību, kā arī tukšumu un klusumu, kas reizēm ir tik ļoti vajadzīgs un dziedējošs. Dziesma un video ir tā saucamais "dzīvais" ieraksts un ir tapis Rīgas radošajā telpā Darbnīca. Ierakstu un tā apstrādi veicis Aivars Vaišļa, video montāža – Elīza Eikerte, operatori – Elīza Eikerte, Alvils Bijons un Ernests Liepiņš.

Kristaps Bedrītis /// KRIS ir mūziķis ar akustisko ģitāru un stāstiem par sevi, dabu, cilvēkiem, Visumu un tā visa mijiedarbību. Iedvesmojies no tādiem mūziķiem, kā Fink, Ben Howard, Matt Corby u.c., viņš raksta tiem, kas uz brīdi apstājas un ieklausās.  Kopš 2016. gada skanējumu papildina grupa, kuras sastāvā ir Nauris Babris (bungas) un Kristaps Grīnbergs (bass), kā arī latviešu ģitārists Rihards Lībietis (elektriskā ģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!