Duets Howling Owl izdot vasaras singlu “Tic Tac”

Raksta attēls - Duets Howling Owl izdot vasaras singlu “Tic Tac” Publicitātes foto

04.07.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties aktīvai un karstai koncertsezonai vasaras festivālu ietvaros, Latvijas – Serbijas duets Howling Owl klausītāju vērtējumam nodod jaunu singlu ar nosaukumu “Tic Tac”.

Latvijas mūziķe Evija un serbu bundzinieks Lavs jauno dziesmu ierakstīja Serbijā, tieši pēc koncertēšanas Lielbritānijas festivālos “The Great Escape” un “Liverpool Sound City”. Ar šo singlu Howling Owl nebaidās izklausīties vēl nepierastāk, tādējādi uzsaucot klausītājiem: "Lai šīs vasaras svinēšanai nav robežu!”

Duets vasaras koncertsezonu iesāks “Positivus” festivālā, kur 16. jūlijā pulksten 18:45 kāps uz I Love You skatuves. 18. jūlijā singla “Tic Tac” izdošana tiks svinēta ar koncertu kultūras telpā “Autentika”, Bruņinieku ielā 2. Atklāšanā piedalīsies arī poļu duets “Coal”. Šis koncerts būs īpašs ar vairākiem jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumiem, to starpā arī ar Howling Owl nākamo singlu,kas būs grupas pirmais veikums latviešu valodā.

Jūlijā un augustā grupa uzstāsies arī festivālos Summer Sound un Fontaine Festival Liepājā, Laba Daba Ratniekos, Piena Svētkos Rīgā, kā arī Lietuvas pilsētā Zarasai notiekošajā Galapagai festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!