SKRAPNESHI izdod otro singlu ar nosaukumu “Deju grīda ir lava”

Raksta attēls - SKRAPNESHI izdod otro singlu ar nosaukumu  “Deju grīda ir lava”

12.11.2021

Pašmāju DJ apvienība SKRAPNESHI piedāvā jaunu dziesmu. Tās nosaukums radies asociācijā ar bērnības spēli Grīda ir lava, jeb Augstāk par zemi.

“Skaņdarba ideja radās laikā, kad viss tika apstādināts un arī deju grīda bija slēgta, kas mums - dīdžejiem ir daļa no ikdienas. Tas tapa, kamēr bija iekšējās cīņas ar sevi, jo ierastās nedēļas nogales pasākumi un koncerti nenotika,” stāsta viens no SKRAPNESHIEM - DJ Monsta.

“Šis laiks kopumā ir transformējošs ikvienam. Tomēr, ja pielāgojas un padomā - lai dejotu nav nekur jāiet, to var darīt jebkur un sev par prieku. Vismaz kamēr visi atkal tiksimies uz deju grīdas,” saka DJ PM2THEAM.

Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!