"STandART" publicē savu 14. singlu – "Zem Kaķa Spalvas Krāsas Debesīm"

Raksta attēls - "STandART" publicē savu 14. singlu – "Zem Kaķa Spalvas Krāsas Debesīm" Publicitātes foto

08.02.2016 / Parmuziku.lv

Tuvojoties 14. gadskārtai, grupa "STandART" publicējusi savu 14. singlu – "Zem Kaķa Spalvas Krāsas Debesīm". Tas lejuplādējams par brīvu vai apmaiņā pret ziedojumu jaunā albuma pabeigšanai grupas Bandcamp vietnē.

"Zem Kaķa Spalvas Krāsas Debesīm" ir grupas "Ēnu kaleidoskops" dziesma, kas nu ieguvusi jaunu skanējumu. "STandART" sastāvā šobrīd ir Kalvis Kluburs un Mārtiņš Links, savukārt kā viesmūziķi dziesmas ierakstā piedalījušies Signe Ābola un Edgars Liljē – visi četri ir muzicējuši/muzicē arī grupā "Ēnu kaleidoskops". Singls ierakstīts Jūrmalā pie Sandra Savicka (Starring Two) un Rīgā pie Kaspara Bārbala (Studija Lauska). Miksēts Siguldā pie Kaspara Tobja (7 Synths, Dzelzs Vilks).

Grupa "STandART" izveidota 2002. gadā Jelgavā un līdz šim izdevusi divus albumus – "Australia" un "Autumn News". Singls ņemts no grupas topošā trešā albuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!