“Sub Scriptum” ierakstīs albumu iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa”

Raksta attēls - “Sub Scriptum” ierakstīs albumu iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” Foto: Pauls Zvirbulis

02.02.2024

Indie grupa “Sub Scriptum” piesaka jauno singlu “Ievēlies” un paziņo par unikālu projektu – pop up ierakstu studiju “Sub būris”. Tās laikā iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” grupa izveidos caurspīdīgu ierakstu studiju un apmeklētāju klātbūtnē ierakstīs EP albumu. Kā viesi radošajā procesā tiks pieaicināti tādi Latvijā atpazīstami cilvēki kā Ozols, Andrejs Osokins un Nils Īle.

Grupa “Sub Scriptum” savā daiļradē labprāt reflektē mūsdienu patēriņa laikmetu, un tā radās doma uzbūvēt ierakstu studiju iepirkšanās centrā, dodoties pretī klausītājiem un iepazīstinot viņus ar radošo procesu. Projekts “Sub būris” norisināsies četras dienas no 18. līdz 21. februārim iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa” 2. stāvā. Mūzikas ieraksts mīsies ar konkursiem un dažādām radošām aktivitātēm: kulinārijas meistarklasi ar ēdienhuligānu Piparu, kafijas gudrību apgūšanu kopā ar ATAR kafiju, Nila Īles perkusiju performanci, veselīga uztura padomiem un citiem notikumiem. Ieraksta procesu apmeklētāji varēs izbaudīt arī paši, jo grupa ierakstīs iepirkšanās centra skaņas un aicinās apmeklētājus piedalīties ierakstā. Viss radošais process tiks filmēts tiešraidē, un to būs iespējams vērot sociālo tīklu platformās.

Četru dienu laikā tiks ierakstīts mūzikas materiāls četrām dziesmām, kurās līdzdalību ņems reperis Ozols, pianists Andrejs Osokins un perkusionists Nils Īle. Albuma tapšanā grupa sadarbosies ar vairāku Latvijas popmūzikas hitu autoru un producentu Kasparu Ansonu, kurš visas dienas kopā ar grupu pavadīs “Sub būrī”. Plānots, ka dziesmām taps arī versijas angļu valodā. Arī nule klajā laistais singls “Ievēlies” būs daļa no gaidāmā EP.

“Ievēlies” ir enerģiska indie roka dziesma, kuras stāstā atklājas zināma nostalģija un arī ironija pēc laika, kad cilvēku savstarpējā komunikācija bija lēnāka, uzmanīgāka un tēlaināka, jo tā notika ar vēstuļu starpniecību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!