Svarīga informācija LaIPA biedriem! Atkārtotā LaIPA kopsapulce un Padomes vēlēšanas

Raksta attēls - Svarīga informācija LaIPA biedriem! Atkārtotā LaIPA kopsapulce un Padomes vēlēšanas

19.05.2023

6. jūnijā pulksten 14.00 LaIPA birojā Misas ielā 3 norisināsies LaIPA biedru kopsapulce un Padomes vēlēšanas.

Svarīga informācija LaIPA biedriem! 6. jūnijā pulksten 14.00 LaIPA birojā Misas ielā 3 norisināsies LaIPA biedru kopsapulce un Padomes vēlēšanas.

 Lai piedalītos kopsapulcē Tev ir jābūt LaIPA biedram un jāreģistrē sava dalība līdz 31. maijam šeit: https://ej.uz/registracija_kopsapulcei

Kopsapulcē tiks apspriesti vairāki jautājumi, atskats par LaIPA paveikto, 2023. gadā plānotie pasākumi, LaIPA fonda "Izglītības un kultūras atbalstam" aktualitātes un citi nozarei aktuāli temati, kā arī tiks ievēlēta jaunā LaIPA Padome, kura risinās nozarei būtiskus jautājumus turpmākos trīs gadus.

 

Ja arī Tu vēlies dalīties ar savu redzējumu mūzikas nozarē un piedalīties biedru kopsapulcēs, Tev ir jākļūst par LaIPA biedru.

Uzzini vairāk: https://www.laipa.org/lat/es_radu_muziku/laipa_biedrs

 

Reģistrē savu dalību un tiekamies 6. jūnijā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!