“The Bad Tones” un stīgu kvartets “JUNO” sniegs koncertu Ģertrūdes ielas teātrī

Raksta attēls - “The  Bad Tones” un stīgu kvartets “JUNO” sniegs koncertu Ģertrūdes ielas teātrī Publicitātes foto

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu psihedēliskā roka ansamblis “The Bad Tones” izziņo koncertu kopā ar stīgu kvartetu “JUNO”, kas notiks 4. janvārī Ģetrtūdes ielas teātrī.

Šis būs līdz šim vērienīgākais grupas koncerts, kurā izskanēs gan šogad vasarā izdotā grupas EP “The Bad Tunes” materiāls, gan arī dziesmas no gaidāmā albuma, pie kura grupa strādājusi pēdējo pusgadu.

Vakara iesildītāju lomā uzstāsies stīgu kvartets “JUNO”, kuru veido Otto Trapāns, Undīne Cercina, Paula Kronentāle un Undīne Balode.

Biļetes ierobežotā skaitā pieejamas vietnē ekase.lv, to cena – 8 eiro. Ieeja teātrī no 19:00, koncerta sākums – 20:00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!