THE CITIZENS LV par darba iespējām grupām izolācijā.

Raksta attēls - THE CITIZENS LV par darba iespējām grupām izolācijā. Publicitātes foto

15.04.2020

The Citizens LV ir izveidojuši izklaidējošu dziesmu par darba iespējām mājas apstākļos, un kā tas ir skāris mūzikas industriju.

Šobrīd, kad pavadām vairāk laiku mājās, meklējam iespējas, kā sevi nodarbināt un izklaidēt, kamēr visi publiskie pasākumi tai skaitā koncerti ir atcelti. Arī The Citizens LV pavada savas dienas, meklējot iespējas, kā radīt šajā laika periodā, līdz ar to tika izveidota pašironiska dziesma „Darbs”.

Dziesmā ar vieglu humora izjūtu tiek apspēlēta šī brīža situācija, kurā daudzi no mums un it īpaši mūziķi ir palikuši bez darba valstī esošās ārkārtas situācijas dēļ. Tāpēc, lai neļautos garlaicībai un skatītos uz dzīvi gaišāk grupa dziesmā meklē savu saules stariņu. Katram ir jāmāk pašam par sevi pasmieties, lai kopā vieglāk tiktu cauri sarežģītam periodam.  

 The Citizens LV ir popmūzikas grupa jeb, kā viņi paši sevi raksturo, “alternatīvo vienradžu popa” pārstāvji. Sastāvā darbojas seši mūziķi — solists Jānis Pētersons, vokālists un saksofons Dagnis Roziņš, basģitārists Mārtiņš Jaunzems, taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, ģitārists Krišjānis Ozols un bundzinieks Toms Kagainis.

Neļaujies garlaicībai - noklausies The Citizens LV dziesmu „Darbs”.

https://youtu.be/5MB3OypqJ6c

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!