The Citizens LV prezentē debijas albumu Concrete Dreams

Raksta attēls - The Citizens LV prezentē debijas albumu Concrete Dreams Foto: Inese Grīnberga

09.10.2015 / Parmuziku.lv

8. oktobrī ar koncertu klubā Piens jaunā pašmāju sintroka apvienība The Citizens LV prezentēja savu debijas albumu Concrete Dreams

Koncerta laikā grupa iepazīstināja klausītājus ar visām albuma dziesmām un vēl diviem grupai īpaši mīļiem mūzikālajiem skaņdarbiem. Dziesmas Meat Grinding Apparatus laikā papildus ierastajam grupas sastāvam uz skatuves pievienojās arī trombonists un trompetists. 

Prezentācijā izskatnēja arī 7. septembrī izdotais singls Happy Family, kurš veiksmīgi turpina debitēt Latvijas un Baltijas mērogā.

The Citizens LV albums Concrete Dreams sastāv no 8 dziesmām, kuras ieturētas synthroka stilā. Grupas dziesmās dzirdama arī ietekme no klasiskā roka un indie mūzikas. Dziesmu tekstos klausāmas attiecību tēmas un personiskā pieredze.

Prezentācijas koncerts ir ne tikai klausītāju iepazīstināšana ar mūsu jaunāko veikumu, bet arī pateicība tiem, kuri visā albuma izveides procesā mums ir palīdzējuši un atbalstījuši,

tā grupa komentē pasākumu.

Grupa izsaka lielu pateicību visiem, kas ieradās un padarīja pasākumu emociju bagātu un neaizmirstamu, kā arī aicina noklausīties albumu visos lielākajos digitālajos mūzikas servisos kā Spotify, iTunes, Deezer u.c., kā arī iegādāties albuma fizisko kopiju eKase.lv.

 

The Citizens LV 2010. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri – Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem, līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Grupa ir uzstājusies festivālos Positivus 2014 un Kuldīga LiveFest, kā arī dažādos citos Latvijas mēroga pasākumos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!