Pašmāju sintroka grupa "The Citizens LV" uzstāsies Colisium Music Week Krievijā

Raksta attēls - Pašmāju sintroka grupa "The Citizens LV" uzstāsies Colisium Music Week Krievijā Publicitātes foto

24.04.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju sintroka apvienība "The Citizens LV" no 21. līdz 24. aprīlim piedalīsies internacionālajā mūzikas konferencē un showcase festivālā "Colisium Music Week", kas norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.

Colisium Music Week norisinās kopš 2007. gada un sapulcina vienuviet dažādus mūzikas industrijas pārstāvjus un piesaistīto industriju profesionāļus no dažādām pasaules valstīm. Konforences mērķis ir diskutēt par dažādiem aktuāliem tematiem mūzikas pasaulē, kā arī radīt atbilstošu vidi, lai nodibinātu jaunus kontaktus un sadarbības partnerus.

Dienas izskaņā gan konforences delegāti, gan pilsētas iedzīvotāji ir laipni aicināti apmeklēt dažādu mūzikas grupu un māklinieku uzstāšanos kādā no padsmit koncertvietām visā Santpēterburgā. Grupas ir no dažādām valstīm, kas ir izturējušas atlasi un tika aicinātas uzstāties Colisium Music Week ietvaros kādā no koncertvietām. Arī mūsu "The Citizens LV" bija šo mākslinieku starpā.

 "The Citizens LV" ar mūziķu draudzīgo kompāniju "Lux Express" veiks ilgo ceļu uz Krievijas lielpilsētu, lai jau 21. aprīļa vakarā plkst. 22.15 klubā "Griboedov" varētu iepazīstināt jaunu publiku ar grupas skanējumu, kā arī ar indie un sintroka nokrāsām.

Grupa "The Citizens LV" izveidota 2010. gadā, izmeiģinot un smeļoties iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Grupa ir spēlējusi tādos festivālos kā Positivus 14', Kuldīga LiveFest 15', EuroBasket 15' un daudzos citos mazāka apmēra pasākumos. Kā lielākais grupas sasniegums jāmin 2015. gada oktobrī iznākušais debijas albums "Concrete Dreams" un izdotais singls "Happy Family", kas veiksmīgi ir startējis ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņu igauņu radio stacijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!