Noskaties UpSent jauno video Naked!

Raksta attēls - Noskaties UpSent jauno video Naked! Ekrānšāviņš

27.09.2015 / Parmuziku.lv

Stāsts par cilvēka divām dabām.

Koncerta īpašā viešņa

Sestdien 27.septemrī ar koncertu klubā First Dacha pašmāju grupa UpSent klausītājiem prezentēja jauno video klipu dziesmai Naked.  Grupai dziesmas Waterfall laikā pievienās profesionāla un godalgota mākslas vingrotāja Olga Gusarčuka.

Koncerta īpašā viešņa Publicitātes foto.

Kas ir grupa UpSent?

Grupa izpilda melodisku, melanholisku rokmūziku, kam devuši nosaukumu smart rock.  Iepriekš 2014.gadā grupa uzņēmusi klipu dziesmai Waterfall, tad 2015.gada pavasarī nāca klajā UpSent mazalbums How Far We Can Go, bet vasarā tik filmēts dziesmas Naked video.

Grupas sastāvā ir Žeņa Kobzev - vokāls, ģitāra, Vadims Medvedevs - bass, Alekss Fedorovs - ģitāra, Dmitrijs Visuns - bungas,  un arī DJ no promo-leibla Platz für Tanz - Nikola Negorods.

Kas ir grupa UpSent? Publicitātes foto.

Video dziesmai Naked

Dziesmas Naked video redzama filozofiska cīņa ar cilvēka divām dabām, kaislībām un ilgām. Pretējos varoņus atveido Marija Aljasina un Karina Zu. Svarīga loma ir arī rotveileriem Salmai un Wortam, kas ir trenēti aktiermeistarībā. Video režiju, operatora darbu, montēšanu un apstrādi ir veikuši paši UpSent mūziķi. Video filmēts augstajā 3K izšķirtspējā.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!