Valters Pūce par pieciem skaņdarbiem, kurus gribētu būt sarakstījis pats

Raksta attēls - Valters Pūce par pieciem skaņdarbiem, kurus gribētu būt sarakstījis pats Foto: Artūrs Pavlovs

15.08.2016

Čella spēles lielmeistars. Vismaz Latvijā Valteram Pūcem droši var piedēvēt jau tik skaļu apzīmējumu.

Savulaik darbojies “Melo M”, nu jau labu laiku kā viens no “DaGamba” vilcējspēkiem, Valters sevi pierādījis kā lielisku čellistu un arī skaņdarbu aranžētāju, komponētāju. Interesanti, kurus no citu autoru skaņdarbiem viņš būtu vēlējies sarakstīt pats?

1. Muse “Hysteria”

Dēļ basa rifa, kas caurvij visu skaņdarbu... Ģeniāli!

YouTube

2. Antonio Vivaldi “The Four Seasons”

Koncerti vijolei, kas ir sarakstīti gandrīz pirms 300 gadiem, bet ir aktuāli joprojām. Tie patīk gandrīz katram pasaules iemītniekam un ir nemainīgi moderni. Šajā faktā ir kaut kas maģisks!!!

YouTube

3. Valts Pūce “Balāde no izrādes “Šveiks””

Gan teksts, gan melodija perfekti sader kopā. Viena no skaistākajām panta melodijām, kādu man nācies dzirdēt, perfekts plūdums.

YouTube

4. Elton John “Goodbye Yellow Brick Road”

Vienkārši ģeniāla dziesma.

YouTube

5. Radiohead “Paranoid Android”

Man bija jāizvēlas viens no daudziem viņu skaņdarbiem, kuri varētu būt šajā topā, jo šīs grupas mūzika ir iedvesmojusi radīt labas lietas ne tikai mani, bet ļoti daudzus mūziķus visā pasaulē.

YouTube

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!