Vasaras ballītes pludmalē un karsta asfalta smarža. Noklausies lielisku deju dziesmu no MAKREE Ft. Dvīnes!

Raksta attēls - Vasaras ballītes pludmalē un karsta asfalta smarža. Noklausies lielisku deju dziesmu no MAKREE Ft. Dvīnes! Foto: Publicitātes foto

23.04.2015 / Antra Bērtule

Loud ir pavasarīga deju mūzikas dziesma, kurā jūtama R&B žanra ietekme un, kura iekļauj sevī mūsdienīgus UK garage un house mūzikas elementus.

Pēc veiksmīgā singla Clouds, kurš Lielbritānijas Upfront Club Top 40 ieņēma 14. vietu, MAKREE nodod klausītājiem pirmo singlu sadarbībā ar DVĪNĒM.

MAKREE: "Clouds bija pārsteidzoši veiksmīgs singls, tas tika atskaņots vairākās radio stacijās Eiropā un ieguva labu atzinību arī tepat Latvijā. Zināju, ka pēc Clouds man bija jāveido savs skanējums, pie kura tad esmu strādājis ilgāku laiku, un tagad esmu gatavs to parādīt plašākai publikai. Kad nācās domāt par to, kas šo dziesmu iedziedās, tad Dvīnes bija pirmais, par ko iedomājos.”DVINES: “Mums ļoti patīk tas, ko dara MAKREE, esam uz viena viļņa - un tas mums ir ļoti svarīgi. Ilgi nedomājām un piekritām sadarbībai, jūtam un ceram, ka sadarbosimies arī turpmāk.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!