Makree izdod hipnotisku deju mūzikas singlu portugāļu valodā

Raksta attēls - Makree izdod hipnotisku deju mūzikas singlu portugāļu valodā Publicitātes foto

21.10.2022

MODO ir jaunākais veikums no vadošā pašmāju elektroniskās deju mūzikas producenta Makree (Mārtiņš Makreckis).

Skaņdarbā izmantots portugāļu grupas 'Tapioca' sampls un dziesma izdoda ar paša Makree vadīto ierakstu kompāniju “Sunset is Calling Records”.

“Aizvadītā gada nogalē, viesojoties Portugāles galvaspilsētā Lisabonā, man visspilgtāk atmiņā palika tieši portugāļu valoda. Šī bija mana pirmā reize šajā Eiropas daļā un vēlējos vairāk izpētīt viņu mūzikas tradīcijas un vietējos māksliniekos. Atradu fantastisku vietējo grupu ‘Tapioca’, kura atļāva man izmantot viņu dziesmas vokālus manā mūzikā. Tā radās MODO,” par relīzi saka Makree.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!