VIDEO: Ainars Bumbieris izdod dzismu „Vēlreiz”

Raksta attēls -  VIDEO: Ainars Bumbieris izdod dzismu „Vēlreiz” Ekrānšāviņš no video

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Daudzu sieviešu siržu lauzējs, dziedātājs Ainars Bumbieris šo pavasari ieskandina ar dziesmu „Vēlreiz”. Kā saka pats Ainars: „Dziesma ir par gaišām domām, pozitīvām lietām un, protams, par mīlestību”.

Pavasaris ir laiks, kad mostas daba, atplaukst cilvēku sirdis, un gaisā virmo mīlestība. Tas ir romantikas un mīlas dziesmu laiks.

Dziesmas „Vēlreiz” komponists un vārdu autors ir Gaitis Lazdāns. Dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta „GaLaPro studio” Siguldā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!