Ainars Bumbieris svētku noskaņās izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Ainars Bumbieris svētku noskaņās izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

19.11.2015 / Parmuziku.lv

Latvijas neatkarības proklamēšanas 97. gadadienai par godu, dziedātājs Ainars Bumbieris vēlas sveikt ikvienu Latvijas iedzīvotāju svētkos, laižot klajā latviešu tautasdziesmu "Pie Dieviņa gari galdi" jaunā, dziedātāja pozitīvajā skanējumā un aranžējumā.

“Nav vārdiem aprakstāmas tās sajūtas, kas rodas manā sirdī, dziedot tautasdziesmas,” saka dziedātājs Ainars Bumbieris. “Mūs, latviešus, vieno dziesma – vibrācija, kas rodas, skanot balsij un plūstot enerģijai, kura iet no zemes cauri visam ķermenim, iekustinot ikkatru mūsu šūnu un sajūtot mīlestību! Mums, latviešiem, būtu jābūt daudz laimīgākiem un ar dziesmu jāiet gan darbos, gan ciemos vienam pie otra.”

Dziesmas aranžējumu veidojis Rolands Makarskis, to ieskaņojis Ainars Bumbieris. Dziesma producēta un ierakstīta RolandRecords Studijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!