Kurš kuru? Noskaties šīsvasaras Ghetto Games brīvrunas batlu pilnā garumā (VIDEO)

Raksta attēls -  Kurš kuru? Noskaties šīsvasaras Ghetto Games brīvrunas batlu pilnā garumā (VIDEO) Ekrānšāviņš

17.12.2016 / Parmuziku.lv

Šovasar Ventspilī Ghetto Games festivāla ietvaros notika Ghetto hip-hop brīvrunas batls, kuras radošais direktors Renārs Zeltiņš atzina par līdz šim labākajām.

Kopā šajās hip-hop brīvrunas batlā piedalījās 6 dalībnieki:  Jeekaa, Bergs, Edžons, Artuuro Abra un  Edavārdi. Žūriju veidoja Ozols, Gacho un Renārs Zeltiņš. Finālā ( no 01:02:15) vārdiem spēkos mērojās Abra un Edavārdi. Cīņa asa, bet tajā pašā laikā arī ļoti asprātīga. Saka jau, katrā jokā ir sava daļa patiesības! Lai arī skatītājiem būtu asākas sajūtas, video mikrofona galā novietotā kamera dod īpašu klātbūtnes sajūtu - tiešo acu kontaktu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!