Latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi aicina uz slepenu koncertu

Raksta attēls - Latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi aicina uz slepenu koncertu

23.12.2015 / Parmuziku.lv

Latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi kopā ar grupu "De Temps" un Abru piedāvā noslēgt gadu ar vienreizēju koncertu. Reperi un mūziķi ir sagatavojuši uzstāšanos, kura apvienos labāko no hiphopa un rokmūzikas pasaulēm.

2015. gads gan man, gan arī "De Temps" bija ļoti aktīvs. Šogad esmu izdarījis praktiski visu, izņemot uzorganizējis pavasarī izdotā albuma "Galvaskauss" prezentāciju. Koncerts 27. decembrī būs gan pienācīga prezentācija, gan arī adekvāts ražīga gada nobeigums. Gan es, gan "De Temps", gan Abra (kurš koncertā piedalās kā īpašais goda viesis) šogad esam labi pastrādājuši un šis ir  labāks veids, kā to nosvinēt! ” – par gaidāmo koncertu stāsta Edavārdi.

Šogad Edavārdi ir izdevis mini-albumu "Galvaskauss", iesildījis Gacho "Spēka tūres" koncertus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kāpis uz skatuves Lielajā ģildē oratorijas "Rīgas laiki" ietvaros, piedalījies Radio pieci organizētajā reperu cīņā "Pieliec punktu" un brīvrunubatlā "GhettoGames" ietvaros, uzstājies neskaitāmos pasākumos, tai skaitā Arēnā Rīga "Studentu paradīzes" ietvaros.

Grupa "DeTemps" gada sākumā izdevusi minialbumu "DeTemps” un vasarā kopā ar plašu viesmākslinieku sastāvu, kuru vidū bija arī Edavārdi un Abra, uzstājusies festivālos "Pagalms”, "Rock Up” un "Ezīšfests”.Abra šogad ir piedalījies "GhettoGames” brīvrunu battlā, izcīnījis uzvaru Ūsu brīvrunu kausā, kā arī uzstājies dažāda veida un izmēru pasākumos, piemēram,hip-hop vakarā “Melno Cepurīšu Balerijā” ar grupu Augša un 11. Novembra krastmalā Rīgas Svētku ietvaros.

Koncerts notiks 27. decembrī, plkst. 21:00. Pasākuma norises vieta un ieejas maksa tiks atklāta stundu pirms koncerta sākuma. Sekot jaunumiem var izpildītāja mājaslapā (http://edavardi.lv), kā arī izpildītāju sociālajos profilos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!