VIDEO: Latgalīšu Reps jaunās dziesmas videoklipā atklāj Latgales burvību - noskaties!

Raksta attēls - VIDEO: Latgalīšu Reps jaunās dziesmas videoklipā atklāj Latgales burvību - noskaties! Ekrānšāviņš

08.08.2017 / Parmuziku.lv

Skaisti un iedvesmojoši!

Duets skaidro, ka jaunā dziesma "Es Tycu (Es Ticu)" ir par ticību, jo nekas nav stiprāks par Ticību. Ticība ir ticība sev, cilvēkam, nākotnei, ticība saviem spēkiem.

Dziesma tapa sadarbībā ar ar Ludzas BJC popgrupu "Spices". Dziesmas autori ir Didzss un Ivo "Ultimāts", bet video režisējuši Jānis Jēkabsons un Raivis Isakovičs.

Ja palaidi garām, atgādinām par Latgalīšu Reps pirmo hitu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!