“Zelta Mikrofons” aicina prognozēt labāko 2015. gada dziesmu

Raksta attēls - “Zelta Mikrofons” aicina prognozēt labāko 2015. gada dziesmu Publicitātes foto

08.03.2016 / Parmuziku.lv

Jau pēc nedēļas, 15. martā, Latvijas Nacionālajā operā 20. reizi izskanēs Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” un svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti labākie 2015. gada mūzikas ieraksti 18 kategorijās un pasniegtas 2 īpašās balvas. Šogad Latvijas mūzikas mīlotāji aicināti prognozēt, kura dziesma iegūs "Labākā dziesma" titulu.

Prognozēt uzvarētāju var līdz pat balvas izziņošanas brīdim - 15. marta plkst. 22:00, kad ir paredzēta nominācijas “Labākā dziesma” balvas pasniegšana Latvijas Nacionālajā operā. Starp pareizo atbilžu sniedzējiem tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā iegūs Samsung LED Smart TV televizoru. Prognozi iespējams izdarīt šeit

Kategorijā "Labākā dziesma" nominēti:

  • Dieviņš – Dons
  • Skats no augšas - The Sound Poets
  • Ziemu apēst - Prāta Vētra
  • Pašā ielas galā – Dons
  • Love injected - Aminata

Par to, cik prognozējami vai neprognozējami ir žūrijas vērtējumi, varēs pārliecināties, skatoties pārraidi no Nacionālās Operas 21:10 kanālā „LNT” un no plkst. 19:10 tiešraidē Kanālā 2 un portālos TVPlay un Skaties.lv.

Jubilejas ceremoniju Latvijas Nacionālajā operā vadīs Andris Freidenfelds, to apmeklēs visi nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji.

Šī gada nominantu līderi ir grupa Prāta Vētra, jo grupas mūzikas ieraksti nominēti 7 kategorijās – pop mūzikas albums, labākā dziesma, koncertieraksts, videoklips, gada albums, Alfas gada dziesma un radiohits.  Šī gada nominantu līderiem ar 6 kategorijām pievienojas spilgtā dziedātāja, šī gada debitante – Aminata. Pagājušā gada Zelta Mikrofona saņemto balvu līderis Dons šogad nominēts 5 kategorijās – pop mūzikas albums, videoklips, Alfas gada dziesma un divās kategorijās ar 2 ierakstiem katrā - labākā dziesma un radiohits.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!