Zelta Mikrofons ceremonijā piedalīsies spilgti un aktuāli Latvijas mūziķi

Raksta attēls - Zelta Mikrofons ceremonijā piedalīsies spilgti un aktuāli Latvijas mūziķi Foto: Dace Blūma

11.03.2016 / Parmuziku.lv

15. martā Latvija Nacionālajā operā jau 20 reizi tiks pasniegtas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons. Svinīgajā ceremonijā priekšnesumus sniegs spilgtākie pašmāju mūziķi un grupas.

Zelta Mikrofons ceremoniju vadīs Andris Freidenfelds un tajā uzstāsies aktuālākie un spilgtākie šī brīža pašmāju mūziķi un grupas, kas būs parūpējušies arī par vairākiem pirmatskaņojumiem. Uz Latvijas Nacionālās operas skatuves kāps The Sound Poets, DAGAMBA, grupa Framest, Jūras akmentiņi, Ozols, Līvi un Buks, grupa Ryga, Dons, grupa Musiqq, Aminata, grupa Dzelzs vilks, kā arī grupa The Swamp Shakers, īpaši godinot mūžībā aizgājušo rokenrola leģendu Pitu Andersonu, kam šogad piešķirta balva par mūža ieguldījumu.

Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 20. jubilejas gada ceremonijā Latvijas Nacionālās operas skatuve piedzīvos vēl nebijušas pārmaiņas, par ko parūpējies scenogrāfs Kristaps Skulte. Par to skatītāji varēs pārliecināties pārraidē no Nacionālās operas kanālā LNT plkst. 21:00 un no plkst. 19:10 tiešraidē Kanālā 2 un portālos TVPlay un Skaties.lv.

Lūgto viesu vidū būs visi nominētie mūziķi, žūrijas komisija, Latvijas prominences un ārvalstu viesi, tai skaitā pasaules lielākās ierakstu kompānijas Universal Baltijas reģiona ģenerālmenedžeris Petri Mannonen un viesi no Igaunijas producentu apvienības.

Ceremonijas laikā arī uzzināsim, kura pašmāju dziesma pēc Latvijas Producentu un Izpildītāju apvienības LaIPA datiem visbiežāk skanējusi Latvijas radiostacijās un spējusi izcīnīt 2015. gada radiohita titulu, kā arī noskaidrosim, kuru par savu mīļāko dziesmu atzinuši tirdzniecības parka Alfa apmeklētāji.

Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons organizē Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Latvijas Republikas Kultūras ministriju. Ģenerālsponsors – SMScredit.lv. Sponsors – tirdzniecības parks Alfa. Producē Micrec PM.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!