Tā izskatītos 12 zodiaka zīmes, ja tie būtu metālmūzikas fani

Raksta attēls - Tā izskatītos 12 zodiaka zīmes, ja tie būtu metālmūzikas fani

06.11.2016 / Parmuziku.lv

Metālmūzikā ir daudz dažādu stilu un novirzienu. Vācu ilustratore Jolly Rotten 12 zīmējumos metālmūzikas stilus pielāgojusi katru savai zodiaka zīmei.

Vai tiešām Mežāžiem vislabāk patīk folkmetāls, bet Strēlniekiem - thrash metāls, tas, protams, atkarīgs no pašu gaumes. Jebkurā gadījumā māksliniecei zīmējumi iznākuši gana kolorīti, lai kalpotu par iedvesmas avotu, piemēram, kādam karnevāla tērpam!

1. Auns

Auns

2. Vērsis

Vērsis

3. Dvīņi

Dvīņi

4. Vēzis

Vēzis

5. Lauva

Lauva

6. Jaunava

Jaunava

7. Svari

Svari

8. Skorpions

Skorpions

9. Strēlnieks

Strēlnieks

10. Mežāzis

Mežāzis

11. Ūdensvīrs

Ūdensvīrs

12. Zivis

Zivis

13. Visi kopā

Visi kopā

Orģinālavots atrodams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!