Avicii beidz karjeru mūzikas industrijā. Ko par šo paziņojumu saka Latvijas dīdžeji?

Raksta attēls - Avicii beidz karjeru mūzikas industrijā. Ko par šo paziņojumu saka Latvijas dīdžeji?

29.03.2016 / Parmuziku.lv

Populārais dīdžejs Avicii šodien paziņojis par savas ārkārtīgi veiksmīgās dīdžeja karjeras izbeigšanu - 2016. gada turneja būšot pēdējā. Baltijā dīdžeju klātienē varēs dzirdēt Weekend festivāla ietvaros, Igaunijā.

Savā profilā vientē Facebook dīdžejs, īstajā vārdā Tims Berlings, raksta, ka viņa izvēli un karjeras attītību nekad nav vadījusi tiekšanās pēc materiālā. Protams, viņš ir pateicīgs par panākumu atnestajām iespējām un komfortu, iespēju ceļot un uzstāties dažādās pasaules vietās. Tomēr būšana māksliniekam aizņem pārāk daudz vietas no viņa īstās es. Avicii nesaka ardievas mūzikai, jo, mēs visi zinām - nekad nesaki nekad.

Apzvanījām Latvijā pazīstamus dīdžejus, lūdzot komentēt Avicii paziņojumu.

Toms Grēviņš atbildēja, ka viņa pirmā doma, izlasot šo jaunumu, ka šādi dīdžejs piesaista sev papildu uzmanību: "Ja nemaldos, Eminems mūziku ir pametis 4 reizes. Avicii ir 26 gadi. Viņš ir apceļojis pasauli un viņam pietiek nauda, lai kādu laiku vairs nespēlētu, taču profesionālis savu sfēru tik agri nepamet." Arī Dj Aspirins bija kodolīgs - Avicii lēmumu nosaucot par mārketinga gājienu. Savukārt dīdžejs Artūrs Mednis sacīja: "Avicii pasaules ietekmīgāko dīdžeju topā salīdzinājumā ar 2014. gadu ir zemākās pozīcijās, bet viņam joprojām ir pietiekami daudz naudas, lai savu atlikušo dzīvi nodzīvotu bez rūpēm. Tomēr domāju, ka viņš vēl uz skatuves atgriezīsies, iespējams, ar citu skatuves vārdu."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!