Bebe Rexha publisko pirmo singlu no gaidāmā debijas albuma

Raksta attēls - Bebe Rexha publisko pirmo singlu no gaidāmā debijas albuma Publicitātes foto

31.10.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātaja un kompiniste Bebe Rexha šodien publisko jaunu dziesmu “I Got You”. Jaunis singls ir no gaidāmā debijas albuma, kas tiek plānots uz 2017. gada agru sākumu, izdevējs - Warner Brothers Records.

Bebe Rexha vadīs un uzstāsies šī gada  MTV European Music Awards, ko visa pasaule vēros tiešraidē 6. novembrī no Rotterdeamas. 

Bebe Rexha ir jaudīga popmuzikas scēnas dalībniece jau vairākus gadus, komponējot un peidalots vairākos lielos hitos. 2015 . gadā visi pamanīja topos ar hitu “Me, Myself & I” ar G-Eazy, kas sanēma  4X Platīnu. Dzīvajā varējām vērot uzstāšanās šovos un pārraidēs:  iHeartRadio Music Awards, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon un Jimmy Kimmel LIVE!. 

Bebe solo singls “No Broken Hearts” feat. Nicki MInaj ir sakrājis vairāk kā 100 miljoni klausījumu and 125 miljoni YouTube skatījumu maz'āk kā sešos mēnešos. Bebe Rexha globālais hits, piedaloties Martin Garrix “In The Name of Love,” sasniedz kopā vairāk kā 350 miljoni klausījumu. Bebe Rexha kopējais singlu pārdošanas skaits sniedzas pāri 8 miljoniem visā pasaulē, tupinot  - Spotify klaisījumu pāri 2 miljoniem un YouTube skatījumi 1.5 miljardiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!