FAKTS izdod jaunu dziesmu “Bezmiegs”

Raksta attēls - FAKTS izdod jaunu dziesmu “Bezmiegs” Publicitātes foto

22.03.2023

Šodien, 22. martā pie klausītājiem nonāk jauna Fakta dziesma “Bezmiegs”, kas turpina papildināt jauno dziesmu klāstu šī gada mūziķa aktivitāšu ietvaros. Pirms diviem mēnešiem FAKTS (īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš) izdeva dziesmu “Neuztraucies”.

Kopā ar dziesmu tiek publiskots videoklips ar trillera cienīgu sižetu, video veidojis Toms Auziņš, un pats Fakts, piedalās aktrise Zane Zariņa. 

Lai gan pēdējo pāris gadu laikā Fakts ir vairāk laika veltījis kā studijas producents, piedaloties daudzu citu Latvijas mūzikas projektu dziesmu tapšanā, paralēli tam mūziķis klusībā strādājis arīdzan pie savām dziesmām. Tagad, uzsākot sadarbību ar Warner Music, raitā secībā dziesmas tiks nodotas klausītājiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!