Beyoncé izdod albumu "Lemonade" ar aktuālu mūzikas zvaigžņu piedalīšanos

Raksta attēls - Beyoncé izdod albumu "Lemonade" ar aktuālu mūzikas zvaigžņu piedalīšanos Ekrānšāviņš

24.04.2016 / Parmuziku.lv

Albumā "Lemonade" ir 12 dziesmas un viesmākslinieku statusā dzirdami Džeks Vaits, Džeims Bleiks, The Weeknd un Kendriks Lamārs. Līdzīgi kā 2013. gadā albums "Beyoncé" arī "Lemonade" tika izdots negaidīti, bez iepriekšējas brīdināšanas.

Albumā "Lemonade" izmantoti sempli (muzikālās tēmas fragmenti), piemēram, no Outkast dziesmas "SpottieOttieDopaliscious" sempls būs dzirdams Diplo producētajā  "All Night". Beyoncé  un Džeka Vaita kopdziesmā "Don't Hurt Yourself " iekļauts grupas "Led Zeppelin" dziesmas "When the Levee Breaks". Vēl "Lemonade" būs dzirdamas atsauces uz "Animal Collective", "Yeah Yeah Yeahs"  un citu mūziķu daiļradi.

Albumu izdod "Columbia/Parkwood" un šobrīd to var noklausīties mūzikas straumēšanas dienestā Tindal.

Albuma "Lemonade" dziesmu saraksts:

 1. Pray You Catch Me
 2. Hold Up
 3. Don't Hurt Yourself [ft. Jack White]
 4. Sorry
 5. 6 Inch [ft. The Weeknd]
 6. Daddy Lessons
 7. Love Drought
 8. Sandcastles
 9. Forward [ft. James Blake]
 10. Freedom [ft. Kendrick Lamar]
 11. All Night
 12. Formation

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!