Coldplay laiž klajā jaunu dziesmu "All I can think about is you"

Raksta attēls - Coldplay laiž klajā jaunu dziesmu "All I can think about is you" Publicitātes foto

16.06.2017 / Parmuziku.lv

Britu grupa Coldplay šajā piektdienas rītā nāk klajā ar jaunu dziesmu no gaidāmā minialbuma "Kaleidoscope".

Dziesma pieejama visos straumēšanas un lejuieplādes servisos. Dziesmu papildina krāsām bagāts un pārdomāts animēts dziesmas video, režisors - I Saw John First: 

Grupa ir apstiprinājusi minialbuma izdošanu, kas no 14. jūlija būs pieejams visos straumēšanas un lejupielādes servisos, bet CD un vinila formātā no 4. augusta.

 Minialbumā "Kaleidoscope" būs iekļautas šādas dziesmas:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Miracles (Someone Special) - Coldplay & Big Sean
  3. A L I E N S
  4. Something Just Like This (Tokyo Remix) - Coldplay & The Chainsmokers
  5. Hypnotised 

Pie "Kaleidoscope" strādājuši producenti  Riks Simpsons, Daniels Grīns un Bills Rahko. Minialbumā iekļauta arī dziesma, kas tapusi sadarbībā ar "The Chainsmokers" -  "Something Just Like This", kas ierakstīta šī gada aprīlī Tokijas koncerta laikā. Minialbumā būs dzirdama vēl viena sadarbība, dziesmā "Miracles (Someone Special)" piedalās reperis no Detroitas Big Sean.

Savukārt - "A L I E N S", tika sarakstīta kopā ar Brianu Eno, tās līdzproducenti -  Eno un Markus Dravi (Arcade Fire, Mumford & Sons, Kings Of Leon).

Kaleidoscope EP būs pieejams grupas mājaslapā un lejupielādes digitālajos veikalos. Minialbums ir papildinājums grupas iepriekš izdotajam albumam  "A Head Full Of Dreams", kas tika izdots 2015. gada decembrī, un tā pārdošanas apjoms pārsniedz 5 miljonus kopiju. 

Coldplay tūre "A Head Full Of Dreams Tour" atsākās pagājušajā nedēļā Minhenē un turpināsies Eiropas un Ziemeļamerikas stadionos un koncertvietās visas vasaras garumā. Tās datumus var atrast grupas mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!