Dziedātājas Bejonses galvu reibinošā uzstāšanās MTV VMA balvu pasniegšanas ceremonijā (VIDEO)

Raksta attēls - Dziedātājas Bejonses galvu reibinošā uzstāšanās MTV VMA balvu pasniegšanas ceremonijā (VIDEO) Ekrānšāviņš

29.08.2016 / Parmuziku.lv

Bejonse ir īstā karaliene!

Vakarnakt norisinājās MTV VMA balvu pasniegšanas ceremonija, kurā dziedātāja Bejonse triumfēja, saņemot 8 balvas. Nenoliedzami, albums "Lemonade" ir spēcīgākais 2016. gada albums!

Pēc balvu saņemšanas dziedātāja pateicās visiem, kas palīdzējuši albuma tapšanā: 

Taču ar to viss nebeidzās, pēc uzrunas dziedātāja sniedza 15 minūšu uzstāšanos, kuras laikā dziedātāja paspēja nomainīt tērpu, ar nūju sasist kameru un visus apžilbināt ar spožajām un iespaidīgajām vizualizācijām. Šo uzstāšanos ir vērts noskatīties!


Apskati pilno sarakstu ar nominācijām un to uzvarētājiem: šeit

Avoti: NMEStereogum, MTV
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!