Elektroniskās mūzikas ikonai Squarepusher iznācis jauns albums

Raksta attēls - Elektroniskās mūzikas ikonai Squarepusher iznācis jauns albums

11.03.2017 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas māksliniekam Squarepusher blakusprojekta "Shobaleader One" ietvaros iznācis albums "Elektrac" ar 11 kompozīcijām

"Shobaleader One" kopā sanāca 2010. gadā, savas īstās identitātes maskējot aiz segvārdiem: Squarepusher, Strobe Nazard, Company Laser, Arg Nution un maskām. 2010. gadā iznāca arī grupas debijas albums - "Demonstrator". Šogad, 10. martā, izdotajā "Elektrac" iekļauti 11 Squarepusher skaņdarbi jaunās versijās, kurās elektronika mijas ar džeza, fanka un disko stilistikai raksturīgo.

Squarepusher, īstajā vārdā Toms Dženkinsons, ir viens no britu elektroniskās mūzikas izdevniecīgas Warp Records slavenākajiem inteliģentās deju mūzikas māksliniekiem. Squarepusher mūzika ir dažādu stilu: drum’n’bass, džeza, tehno mutācija, kopā radot draudīgu un tomēr izklaidējošu skaņu ainavu. Squarepusher Rīgā uzstājās 2015. gadā festivāla "Skaņu Mežs" ietvaros.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!