Grupa "30 Seconds To Mars" ievieto video kacekli topošajam albumam

Raksta attēls - Grupa "30 Seconds To Mars" ievieto video kacekli  topošajam albumam Ekrānšāviņš

02.08.2016

Zināms, ka grupas albums būs pieejams 2017. gadā.

Šajā nedēļā Džareda Leto faniem beidzot būs iespēja aktieri redzēt jaunākajā DC supervaroņu filmā "Suicide Squad". Un tas nav viss – tiek izziņots arī pārsteigums no Džareda grupas "30 Seconds To Mars".

Pirmdien, 1. augustā, grupas Twitter profilā parādījies video kaceklis no topošā albuma, kurš tiek solīts jau 2017. gadā. Grupas pēdējais albums "Love, Lust, Faith and Dreams" tika izdots 2013. gadā. Ir pagājis krietns laiks, lai grupa spētu sagatavoties, un ir skaidri zināms, ka gaidāmais albums būs patīkams pārsteigums visiem grupas faniem. 


Video: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!