Ja Pandoras klausītājiem būtu teikšana

Raksta attēls - Ja Pandoras klausītājiem būtu teikšana Ekrānšāviņš.

18.01.2016 / Parmuziku.lv

15. februārī ASV, Losandželosā 2015. gada spilgtākiem mūzikas industrijas pārstāvjiem tiks pasniegts prestižais apbalvojums “Grammy”. Straumēšanas vietne Pandora prognozējusi uzvarētājus desmit kategorijās.

Lai noteiktu uzvarētāju, tika salīdzināts, cik daudzas reizes Grammy nominants ir spēlēts 2015. gada ietvaros, ar to, cik daudz Pandoras klausītāju "īkšķi augšā" aizvadītā gada ietvaros nominants ir saņēmis.

Ja žūrija būtu Pandoras klausītāji, tad uzvarētāji būtu:

Gada ieraksts:

Gada dziesma:

Gada albums:

Labākais jaunais mākslinieks:

Labākais solo popmūzikas priekšnesums:

Labākais dueta/ grupas popmūzikas priekšnesums:

Labākā repa dziesma:

Labākā repera un dziedātāja sadarbība:

Labākā kantrīmūzikas dziesma:

Labākā roka dziesma:

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!