The Weeknd izdevis jauno albumu “Starboy”

Raksta attēls - The Weeknd izdevis jauno albumu “Starboy”

29.11.2016

Kanādiešu mūziķis The Weeknd, kurš divas reizes saņēmis prestižo Grammy balvu, šodien izdevis ilgi gaidīto albumu “Starboy”.

Albums sastāv no 18 skaņdarbiem un tajā piedalās tādi mākslinieki kā Daft Punk, Kendrick Lamar, Lana Del Ray un Future. “Starboy” ir mūziķa ceturtais albums. 

The Weeknd izsludinājis arī pasaules tūri, kas sāksies 2017. gada februārī. Tūres atklāšanas koncerts notiks Stokholmā, Zviedrijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!