Krievi uztaisījuši, iespējams, vislabāko "Rammstein" dziesmas kaverversiju (VIDEO)

Raksta attēls - Krievi uztaisījuši, iespējams, vislabāko "Rammstein" dziesmas kaverversiju (VIDEO) Ekrānšāviņš

07.03.2017 / Parmuziku.lv

Krievu folkmūzikas orķestris "Russian Style Folkestra" iepriekš aranžējuši popdziesmas, bet grupas metāla grandu "Rammstein" dziesmas "Du Riechst So Gut" versija viņiem izdevusies īpaši laba.

Video izklaidēs, sasmīdinās un pārsteigs ar to, cik mūsdienīga var būt tradicionālās mūzikas grupa. Šajā versijā "Rammstein" mūzika patiks gan mazdēlam, gan vecmāmiņai!

Oriģinālā dziesma  "Du Riechst So Gut" atrodama "Rammstein" pirmajā, 1995. gada albumā "Herzleid". Dziesmas iedvesmas pamatā ir Patrika Zuskinda romāns "Parfīms. Viena slepkavas stāsts".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!