Rammstein publicēs necenzētu ‘‘Live aus Berlin’’ koncertieraksta versiju

Raksta attēls - Rammstein publicēs necenzētu ‘‘Live aus Berlin’’ koncertieraksta versiju Instagram

30.03.2020 / Artis Ķekars

Pazīstamā vācu rokgrupa ‘‘Rammstein’’ paziņojuši par ieceri tuvākajā laikā publicēt sava 1998. gada Berlīnes koncerta pilno un necenzēto versiju, ziņo medijs ‘‘NME’’.

‘‘Esat gatavi 1998. gada augusta ‘‘Live aus Berlin’’ koncertam! Izbaudiet šo koncertfilmu, kas iekļaus iepriekš tikai cenzēto ‘‘Bück Dich’’ versiju!’’ vēsta ieraksts grupas sociālā tīkla Facebook kontā.

Koncertieraksts būs pieejams iegādei no piektdienas, 27. marta.

Neskatoties uz to, ka koncertieraksts pilnā garumā sākotnēji tika pārdots VHS kasešu formātā, no DVD versijas ‘‘Bück Dich’’ performance tika pilnībā izgriezta. Tas varētu būt tādēļ, jo grupa uzstāšanās laikā atveidoja anālo seksu, izmantojot ūdens pistoli kā dildo.

Šobrīd bezmaksas ikvienam pieejams 23 minūšu garš koncertfilmas fragments: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!