Lieliska ziņa visiem, kas dzimuši deviņdesmitajos

Raksta attēls - Lieliska ziņa visiem, kas dzimuši deviņdesmitajos Ekrānšāviņš

28.07.2016

Šī gada 1. augustā MTV grasās pārsteigt savus skatītājus.

Šī gada pirmajā augustā MTV svin savu 35 gadu jubileju, kad šis kanāls pirmo reizi 1981. gada 1. augustā sāka pirmo pārraidi. Par godu šim notikumam, MTV grasās pārsteigt savus skatītājus ar kanālu, kurā tiks pārraidīti labākie raidījumi no 80' un 90' gadiem. Faniem būs lieliska iespēja skatīties tādus raidījumus, kā Beavis + ButtheadDariaMTV Unplugged, Pimp My Ride, Punk’d un vēl citus. 

Noskaties video un dalies ar savām domām komentāros: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!