Mūzikas konferencē Waves Vienna un Bratislava šogad fokuss uz Latvijas mūziku

Raksta attēls - Mūzikas konferencē Waves Vienna un Bratislava šogad fokuss uz Latvijas mūziku

30.09.2015 / Parmuziku.lv

No 30. septembra līdz 4. oktobrim Austrijas galvaspilsētā Vīnē un Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā norisināsies ikgadējā mūzikas konference - festivāls Waves Vienna un Bratislava. Pirmo reizi šāda veida mūzikas industrijas konferencē galvenais fokuss ir vērsts uz visu trīs Baltijas valstu mūziku.

Latviju konferencē pārstāvēs dziesminiece Alise Joste, čellu grupa DaGamba, rokgrupas Laika suns un Triana Park, kā arī elektroniskās mūzikas pārstāvis Mr. Myster.

Waves Vienna šogad notiks jau piekto gadu, turklāt trešo reizi pēc kārtas tas norisināsies paralēli ar Waves Bratislava. Abas galvaspilsētas šķir mazāk nekā 60 kilometru, līdz ar to abu festivālu programmas ir teju identiskas, sniedzot iespēju mūziķiem sevi parādīt divos tirgos reizē. Plānots, ka pasākumu Vīnē apmeklēs ap 15 tūkstošiem klausītāju un mūzikas industrijas profesionāļu, savukārt Bratislavā šis skaitlis varētu būt ap sešiem tūkstošiem.

Latvijas mūzikas industrijas dalību šajā festivālā atbalsta LaIPA, Kultūras ministrija un Rīgas balzams.

Ar pilnu pasākuma programmu iespējams iepazīties konferences - festivāla mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!