RED HOT CHILI PEPPERS jaunais albums ir klāt!

Raksta attēls - RED HOT CHILI PEPPERS jaunais albums ir klāt!

01.04.2022

Šodien, 1. aprīlī pie klausītājiem nonāk leģendārās Amerikāņu rok grupas “Red Hot Chili Peppers” jaunais, divpadsmitais studijas ieraksta albums “Unlimited Love”.

Svinot albuma izdošanu, grupa publisko video jaunākajam singlam “These Are The Ways”, kuru režisējusi talantīgā un mūziķu aprindās iecienītā Malia Džeims (Malia James). Video stāsta aktieru lomās iejūtas visi grupas dalībnieki. Tostarp arī grupas leģendārais gītārists Frušante, kurš atgriezies grupas dalībā un piedalījes visa albuma ierakstā.

 

“Unlimited Love” ir zīmīgu atkal apvienošanos albums -  pirmkārt jau īpašs notikums ir leģendārā grupas ģitārista Džona Frušantes (John Frusciante) atgriešanās grupas darbībā un albuma ierakstā, kas pārrāvās 2006. gadā, otrkārt albuma ierakstā piedalījies producents Riks Rubins (Rick Rubin), ar kuru radošā sadarbība īpaši uzmirdzēja Blood Sugar Sex Magik [1991],  Californication [1999], By The Way [2002], un Stadium Arcadium [2006]. 

 Šajā vasarā grupa dosies pasaules koncerttūrē, kur viņiem pievienosies vairāki zināmi un iemīļoti viessmākslinieki Anderson.Paak & The Free Nationals, A$AP Rocky, Beck, HAIM, King Princess, St. Vincent, The Strokes un Thundercat. Vairāk informācijas par datumiem, vietām un biļešu iegādi šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!