Pink Floyd leģendārais albums The Wall jaunajā koncertfilmā

Raksta attēls - Pink Floyd leģendārais albums The Wall jaunajā koncertfilmā Ekrānšāviņš

10.10.2015 / Parmuziku.lv

Grupas Pink Floyd dalībnieka Rodžera Vatersa dokumentālā filma Roger Waters' The Wall tiks izdota DVD, Blu-ray un Digital HD formātos 1.decembrī. Atsevišķi būs pieejams arī filmas skaņu celiņš.

Filmas  Roger Waters' The Wall pirmizrāde kinoteātros notika 29. septembrī  vienreizējā seansā vienlaicīgi visā pasaulē, tostarp arī Latvijā kinoteātrī Forum Cinemas. Koncertfilma balstīta uz Pink Floyd uz 1979. gadā izdotā albuma The Wall motīviem. Filmā grupas Pink Floyd basģitārists un vokālists Rodžers Vaterss (Roger Waters) apmeklē vietas, kas viņam ir bijušas nozīmīgas The Wall radīšanā.

Angļu grupa Pink Floyd, dibināta 1964. gadā, būtiski ietekmējusi rokmūzikas psihodēloskās un progresīvās stilistikas attīstību, gan populāro mūziku kopumā. Pink Floyd ir novatori skanējumā un filozofi dziesmu tekstos, un slaveni ar saviem grandiozajiem koncertiem. Koncertos grupu vairs nedzirdēt, taču Pink Floyd dziesmas savos solo projektos izpilda Rodžers Vaterss, gan ģitārists Deivids Gilmors (David Gilmour).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!