Rokmūzikas zvaigžņu plejāde vienā filmā

Raksta attēls - Rokmūzikas zvaigžņu plejāde vienā filmā Foto facebook.com/gutterdammerung

13.10.2015 / Parmuziku.lv

Režisora Bjorna Tagemose filmas Gutterdämmerung treileris padara atmosfēru nokaitētu. Tumšajā pasakā savā godībā redzēsim mūzikas leģendās, kā skaļākās rokgrupas Motorhead līderi Lemiju Kilmisteru, Guns N Roses ģitāristu Slash, pankroka leģendas Igiju Popu un Nīnu Hāgenu un Henriju Rolinsu un citus.

Gutterdämmerung iecerēta kā konceptuāla koncertfilma, kas būs ieturēta Holivudas 20.gadsimta sākuma gadu mēmā kino estētikā. Paredzēts, ka filma uz lielajiem ekrāniem nonāks gadumijā vai 2016. gada pašā sākumā.

Igija Popa atveidotais atriebības enģelis, Dievam nezinot, uz zemi atpakaļ nosūta Velna radītu ģitāru, un līdz ar to arī grēcību. Henrija Rolinsa atveidotais ļaunais priesteris pavēl vietējai meitenei atrast ģitāru un to iznīcināt. Meklējot Velna Grēku kausu, meitene satiek pašus negantākos rokenrola izdzimteņus.

Gutterdämmerung jaunumiem var sekot līdzi profilā sociālajā vietnē Facebook.

Zviedrs Bjorns Tagemose (Björn Tagemose) ir pazīstams  fotogrāfs un režisors, kas sadarbojies ar modes zīmoliem Louis Vuitton, Lee Jeans, Adidas  un šovbiznesa zvaigznēm kā grupām The Hives, Editors, Simple Minds, dīdžeju Deividu Guetu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!