Sia albums tuvojas! Noklausies jauno singlu "Reaper"

Raksta attēls - Sia albums tuvojas! Noklausies jauno singlu "Reaper" Ekrānšāviņš.

07.01.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Reaper" tapusi kopā ar reperi Kanjē Vestu, kurš šoreiz pildījis dziesmas producenta uzdevumu. Iepriekš abi mūziķi sadarbojušies dziesmas "Wolves" radīšanā.

Šobrīd publiskotas dziesmas "Bird Set Free", "One Million Bullets" un "Alive" no 29. janvārī gaidāmā albuma "This Is Acting". Šī gada vasarā Sia ir apstiprinātā kā viena no galvenajiem māksliniekiem Somijā, Helsinkos notiekošajā "Flow Festival"  un Zviedrijā, Gēteborgas festivālā "Way out West".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!